Woensdag 15 november 2017
Eric van Asch
Balthus Burgman
Elders op deze site staat het bericht over het overlijden van onze voormalige secretaris en lid van verdienste Jan van Zweden. De afgelopen dagen zijn twee andere oud-leden ons ook ontvallen. Begin deze maand overleed plotseling op 55-jarige leeftijd Eric van Asch. Eric was een talentvolle voetballer die deel uitmaakte van de beroemde lichting die onder leiding van trainer Ernst Brandes furore maakte.
Eric was nog aanwezig bij de reünie tijdens het 90-jarig jubileum op 15 mei 2016. Hij staat vierde van links.
Zondag 12 november overleed op 64-jarige leeftijd Balthus Burgman. Balthus was een bekende naam in de regionale voetbalwereld. Bij SO Soest werd hij bekend als fanatieke tegenstander die namens vv Baarn menig duel uitvocht. Later kwam Balthus bij onze vereniging als trainer van het tweede elftal. Balthus was een gedreven en enthousiaste voetbalman. Veel Soesters zullen Balthus ook gekend hebben als concierge van het Griftland College.
Balthus (met baard) in actie namens Baarn tegen SO Soest (1979). De SO Soest-speler is Johan Staal
Namens het bestuur en de leden van SO Soest wens ik beide families veel sterkte. Dat de leegte en het gemis gevuld mogen worden met goede en dankbare herinneringen.
Peter Beijer
NieuwsoverzichtGa naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88