SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO Soest JO11-2 onderuit bij Eemnes JO11-1

Dinsdag 21 november 2017

Eemnes JO11-1 v SO Soest JO11-2, 6-3 (2-3)

In de wedstrijd tussen SO Soest JO11-2 en Eemnes JO11-1 waren we opnieuw niet de onderliggende partij maar gingen we wel weer ten onder. Na 20 minuten leek het er op dat het een makkelijke wedstrijd zou worden. Eemnes stond heel hoog zoals dat heet. Dat betekent dus wel dat er veel ruimte was voor een snelle uitbraak. Een paar korte passes gevolgd door een steekbal waren genoeg om de verdediging van Eemnes te splijten. Mooie lopende aanvallen nadat de keeper de bal netjes over de grond had ingerold volgden elkaar in golven op, lekker voetballen door goed samenspel. Het begint te wennen.

Eemnes hanteerde zelf veelvuldig lange ballen en zette vervolgens vroeg druk. Soest wist zich daar aan de hand van uitblinker Luciano knap onderuit te voetballen. Dat betaalde zich dan ook weer uit in een aantal kansen en een doelpunt van Dean na een assist van Kay en kort daarna Quincy na een assist van Niels. Vaak zijn de doelpunten het belangrijkste, vandaag waren niet de doelpunten maar de assists het mooiste. Bij een goeie assist is het maken een doelpunt een koud kunstje. Dat onderdeel van het spelletje beginnen we al aardig onder de knie te krijgen.

Uit en tegen een sterke tegenstander was 0-2 een prima tussenstand, maar de spanning was snel weer terug in de wedstrijd nadat Eemnes vlak voor rust twee keer wist te scoren (2-2). Tariq was niet helemaal in goeden doen en dan zie je dat hij een heel belangrijke schakel is in de verdediging want zijn mindere spel kon vandaag niet door anderen worden opgevangen.

Na rust werd Soest wat onnauwkeuriger in de passes en in de keuzes. Maar doordat ook Eemnes nog wat opportunistischer ging spelen werden de ruimtes voorin groter. Nadat Soest al een aantal grote kansen had gemist passeerde Niels op de achterlijn de back van Eemnes en zijn voorzet werd door Kay lekker binnengeschoten.

Daarna sloop er een mysterieuze onrust in de ploeg. Wat het was, zegt u het maar. Het gevolg was in ieder geval dat we niet meer aan voetballen toekwamen maar angstig achteruit liepen. Zo soepel als het spel in het begin werd verplaatst, zo moeizaam en stroperig werd het nu. Het leek of de angst om fouten te maken de spelers verlamde. De kopjes gingen naar beneden en de spirit uit de eerste helft was helemaal verdwenen. Het is iets wat we al vaker hebben gezien. Soms kunnen Stijn en Kjeld het tij nog wel eens keren, maar ook al verdedigden ze het doel met verve vandaag, de tegenstander bleek te sterk. 

Uiteindelijk verloren we met 6-3 en dat was nog mild gelet op het laatste kwart van de wedstrijd. De volgende dag speelden we tegen SV Baarn en Victoria het 3ondergronden toernooi, zes wedstrijden tegen pittige tegenstanders op gras, kunstgras en beton. We speelden lekker en vergeleken met de dag ervoor was het een verademing om de spelers aan het werk te zien. Alle schroom leek verdwenen en iedereen ging lekker zonder aarzelen voluit. Als je zo speelt kunnen we het een eerste klasse team nog moeilijk maken en met een beetje geluk zelfs van ze winnen. Een erg leuke ervaring, lekker voetballen op de zondagmiddag. Ivar en Floris (JO11-3) bedankt voor het meespelen, top.

Komend weekend gaat Soest op bezoek bij de nummer twee, Nieuwland JO11-4.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

bouwbedrijf van den hengel
Brouwer systeemplafonds
Buijs Regiomakelaars
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
HD security
Lex Verkley Banketbakkerij
De Jong accountants
WeFulfil
Zwart Mul
ING
Boshuizen Hoveniers
Biofutura
Jager Bokdam De Visser
Hoogt
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Heineken
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
Mekenkamp Bouwbedrijf
Smurfit Kappa
RZ techniek
JeeGee Vastgoed
De Staelenhoef
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Lijf en visie
Smorenburg
MidCoat
Van Ellen Slaapspecialist
Orthodontie Eemland
Yourlease
Boedelz
Mega Tegels
Veleka Logistics
PA van den Dijssel
Personal Fitness
BIN System
Krijkamp Den Oude
Bres advocaten
Dijkstra
Hekwerk Soest
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Topkids
Reijerse
Hagen VakantieXperts
Reto
FR Schilderwerken
Bowling Overhees
Bike totaal
Auto smeeing
Intersport van Dam
Van de Ven for Office & More
Handel schothorst

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88