SO Soest
SO Soest
JO11-1 kampioen

JO11-1 kampioen

Spektakel op de velden

Spektakel op de velden

Lekker trainen

Lekker trainen

Heerlijke wedstrijd JO9-3

Heerlijke wedstrijd JO9-3

Bas Dreef nieuwe hoofdtrainer van SO Soest

Vrijdag 24 december 2021

'De uitdaging van de club past mij wel!'

Op 21 december 2017 vertelde Bas Dreef in een interview over zijn naderend afscheid als trainer van SO Soest 2. De voormalig voetbalprof koos voor een periode in de luwte, maar maakte van zijn ambities geen geheim. ,,Ik heb nog altijd de ambitie om trainer te zijn. Mijn wens is om nu trainer van een eerste elftal te worden bij een zaterdagvereniging of assistent bij een zaterdagclub op hoofdklasse- of divisieniveau. Maar misschien doe ik ook wel een jaar niks. Mijn ambitie om ooit hoofdtrainer van SO Soest te worden staat nog steeds overeind. Het is nu even niet aan de orde maar het is wel mijn ultieme doel om ooit het eerste van deze mooie club te leiden.”

We zijn exact vier jaar verder en bovenstaande voorspelling is uitgekomen. Bas Dreef stopte een jaar als trainer, werd vervolgens hoofdtrainer bij s.v. Baarn en na dit seizoen keert de 42-jarige Soester terug bij zijn eigen SO Soest, nu als hoofdtrainer. Donderdagavond tekende hij, onder toeziend oog van de technische commissie en voorzitter Ries de Jong, een contract voor twee seizoenen.

De technische commissie van SO Soest heeft dus snel de opvolger van Frank Bruijnis binnen. Vorige week liet de club weten een type trainer te zoeken die met onder meer de eigen SO Soest-jeugd aan een elftal wil werken voor de toekomst. In Bas Dreef heeft de club die trainer gevonden stelt TC-voorzitter Peter van Loon.

Bekende naam
,,Bas is natuurlijk een bekende naam binnen onze vereniging. Hij voetbalde tot aan de C-junioren bij SO Soest en vertrok daarna naar Ajax. Hij voetbalde vervolgens voor RKC, Top Oss en topamateurclubs als Spakenburg, Sparta Nijkerk, DOVO en Bennekom. Mooi was het dat hij zijn actieve carrière afsloot bij SO Soest en dat hij met het scoren van de gelijkmaker in de kampioenswedstrijd tegen FC Weesp onze club hoogstpersoonlijk naar de eerste klasse schoot.”

Na zijn voetballoopbaan werd Bas trainer bij SO Soest. Hij was assistent van hoofdtrainer Aad van den Berg en trainde de A-1 en het tweede elftal waar hij ook successen vierde. Na een jaar rust werd Bas hoofdtrainer van s.v. Baarn.

Peter van Loon: ,,Het contact met Bas is er altijd geweest. Wij kennen zijn kwaliteiten en wij weten hoe goed hij is in het managen van een groep en het beter maken van spelers. Hij was voor ons de perfecte kandidaat voor SO Soest. Wij gaan voor continuïteit en hebben daarom besloten om Bas voor twee seizoenen vast te leggen.”

Kluppie
Bas Dreef is blij en ook trots dat hij komend seizoen het hoogste trainersambt bij zijn eigen kluppie mag bekleden. ,,Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik graag bij SO Soest wilde terugkeren. Het is de club waar ik ben opgegroeid en waar ik fantastische momenten heb mogen beleven. Mijn drie zoons voetballen hier, mijn broers hebben bij deze club gevoetbald en mijn vader is erelid van SO Soest. De vereniging wil bouwen aan een herkenbaar en talentvol eerste elftal. Die uitdaging past mij wel. Ik heb er zin in! Maar eerst het seizoen goed afmaken bij Baarn.”

Bij de foto's: een overzicht van Bas Dreef bij SO Soest door de jaren heen


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nieuw Utrecht - SO Soest Zondag 6 februari 14:00
SO Soest - Hooglanderveen Zondag 13 februari 14:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

JeeGee Vastgoed [kopie]
Hoogt [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Postcodestroom [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Dijkstra [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Wonnink [kopie]
Boedelz [kopie]
Kostencheck [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Smorenburg [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Optimum [kopie]
Brouwer [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Overhees [kopie]
Reto internetburo [kopie]
ING [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Yourlease [kopie]
Actiforce [kopie]
MidCoat [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Heineken [kopie]
BIN System [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Votrans [kopie]
Hengel [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Bres [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
WeFulfil [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Dam [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Reijerse [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
KOK [kopie]
Mega Tegels [kopie]
De Jong [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88