SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

ZMGroep juist nu belangrijk als zakelijk dienstverlener

Woensdag 09 februari 2022

Ilse de Haan: ‘Samen helder ondernemen, zowel met collega’s als met klanten’

ZMGroep uit Baarn levert een omvangrijk dienstenpakket. Advies wordt gegeven op het gebied van accountancy, fiscaliteiten, administraties, bedrijfsovernames, personele zaken, salarisadministratie en HR-advies. Het bedrijf biedt haar dienstverlening aan vanuit vier ondernemingen: Zwart Mul Accountants en adviseurs, Coralis Ondernemende consultants, Peopleprofs Personele zaken en Holl & Gort Accountants (uit Enschede).

Wij spraken met Ilse de Haan, algemeen directeur van ZMGroep, over onder meer de coronacrisis die ook ondernemend Nederland al twee jaar in haar greep houdt. ,, De crisis is een onderdeel van onze werkzaamheden. Belangrijk is daarbij om goed om te gaan met de mensen uit je omgeving. Ook wij ervaren dat op personeelsgebied. Het is niet eenvoudig om thuis te werken als er ook kinderen verplicht thuisonderwijs volgen. Het is soms een puzzel, dat realiseren wij ons. Daarom werken wij afwisselend op kantoor en thuis.”

Ondersteuning
,,Wij hebben een diverse klantenportefeuille. We bedienen klanten die het zwaar hebben en we hebben klanten die in deze periode juist opbloeien. ZMGroep pakt een actieve rol. Wij helpen waar we kunnen helpen. Zo helpen wij met de aanvraag voor steunmaatregelen zoals de NOW (Noodmaatregel Overbrugging Werkgelegenheid) en de TVL (Tegemoetkoming Vaste Lasten). Onze nieuwsbrieven zijn echt gericht op de actuele situatie. Welke maatregelen zijn er? Waar moet je als ondernemer op letten? Waar kunnen wij mee helpen? We leunen daarbij niet achterover, maar benaderen onze klanten proactief. Daarbij geven wij ze gevraagd en ongevraagd advies. Inlevingsvermogen, creatief en oplossingsgericht denken en daar ook echt wat mee doen, dat is onze manier van werken en juist in deze tijd kunnen wij laten zien dat dit niet alleen maar loze kreten zijn.”

Kom werken bij ZMGroep
Het team van ZMGroep bestaat uit een gemêleerde groep van enthousiaste professionals met een gemiddelde leeftijd van 35 jaar. Ilse: ,,Wij hebben goede ervaringen met stagiaires. Ons bedrijf blijkt een goed leerbedrijf. Het ZMGroep-team kan altijd uitbreiding gebruiken. Daarom blijven wij op zoek naar mensen die in ons team passen. Samen met meer dan zeventig collega’s ben je dagelijks actief voor onze klanten die voornamelijk uit het segment MKB+ komen. De vacatures zijn te vinden op onze website.”

Waarom is werken bij ZMGroep leuk?
,,Dat is een goede vraag. Wij zijn niet een standaard-accountantskantoor. De tafeltennis staat pontificaal in ons gebouw. Het is de metafoor voor ontspannen kunnen werken. Af en toe stoom af kunnen en mogen blazen. Je wordt bij ZMGroep gewaardeerd om wie je bent en wat je met elkaar doet. De resultaten vieren we met elkaar. In ons bedrijf heerst geen afrekencultuur. Dus niet je collega op de vingers tikken omdat die een fout maakt, maar hem of haar juist helpen zodat die fout niet meer gemaakt wordt. Sociaal en informeel coachen en elkaar verrijken met kennis en kunde. Ons motto is niet voor niks: ‘Samen helder ondernemen’. Dat doen wij met onze klanten, maar ook met elkaar.”

Meer informatie over onder meer vacatures: zmgroep.nl

Tekst: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Topkids
Hagen VakantieXperts
Reto
Veleka Logistics
Yourlease
BIN System
FR Schilderwerken
Jager Bokdam De Visser
Personal Fitness
Bres advocaten
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Buijs Regiomakelaars
bouwbedrijf van den hengel
Smurfit Kappa
Reijerse
hopman zeevis spakenburg
Bike totaal
Soester Duinen Restaurant
Boedelz
De Jong accountants
Van Ellen Slaapspecialist
Brouwer systeemplafonds
Van de Ven for Office & More
De Staelenhoef
Bowling Overhees
Boshuizen Hoveniers
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Zwart Mul
Heineken
RZ techniek
Hekwerk Soest
Orthodontie Eemland
Smorenburg
Mega Tegels
Handel schothorst
Biofutura
Mekenkamp Bouwbedrijf
Krijkamp Den Oude
Auto smeeing
Dijkstra
WeFulfil
ING
De eetvilla
HD security
Scholten Jasmijn bloemen & planten
MidCoat
Hoogt
PA van den Dijssel
Intersport van Dam
JeeGee Vastgoed
Lex Verkley Banketbakkerij
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Lijf en visie

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88