SO Soest
SO Soest
Startklaar voor nieuw seizoen

Startklaar voor nieuw seizoen

Ronde verder ondanks verlies tegen SVL

Ronde verder ondanks verlies tegen SVL

 

Sfeervolle dag

Sfeervolle dag

JO8-3 thuis tegen Nieuwland

Maandag 14 februari 2022

De zon deed deze zaterdagochtend zijn best om met zijn eerste stralen het veld van zijn rijp te ontdoen. Dit duurde de spelertjes van ons team echter te lang. Zij stonden te trappelen van ongeduld en konden hier absoluut niet op wachten. Na de eclatante overwinning van vorige week op de leeftijdsgenoten van Eemdijk, wilden wij de snel stijgende lijn doorzetten, nu thuis tegen Nieuwland.

Toch waren de spelers en speelster van Nieuwland sneller wakker en warm bij het eerste fluitsignaal van trainer/leider Sander. De meeste ouders hadden de koffie nog niet op, of wij hadden voor de tweede keer een aftrap te nemen. De meeste van onze spelers waren erg onder de indruk van de spits van Nieuwland, wat zeer waarschijnlijk een familielid van Viviane Miedema moet zijn.

Gelukkig kon Frankie zich als eerste snel herpakken en daarmee de rest van het team mee nemen om de strijd aan te gaan. Pepijn pakte de handschoenen goed op, deed even een stuk of 10 push-ups (waarschijnlijk om Miedema af te leiden), en hield ons met meerdere katachtige reddingen in de wedstrijd.

Jace besloot om al zijn opgespaarde energie van 12weken quarantaine in deze wedstrijd te gooien, en stopte niet meer met rennen.

Huub moest ook wel dit voorbeeld volgen. Hij zou anders zeker meerdere bevroren ledematen hebben gehad, dus hij ging samen met zijn kompaan in de verdediging Morris, er alles aan doen om de aanval van Nieuwland te neutraliseren. Het was dus niet vreemd dat de aanval van Nieuwland, op een paar counters na, weinig meer te vertellen had.

Ondertussen toverde Milan meerdere keren met de bal aan zijn voet, slalommend over het veld.

Hier hiermee kon ‘het kanon’ Maarten af en toe in stelling gebracht worden, maar hij was ongelukkig in de afwerking vandaag. Gelukkig kon Jesse wel een keer, op sierlijke wijze, van profiteren, zodat al het voorbereide werk van Maarten niet voor niets was geweest.

Ondertussen ging Frankie nog steeds onverminderd door met, wat hij vanaf het begin aan het doen was: rennen, vliegen, schoffelen en vooral scoren!

De spelers hebben laten zien dat er een zeer goede stijgende lijn is ingezet. Ze hebben er alles aan gedaan om het publiek te vermaken, en het belangrijkste; ze hebben heel veel plezier gehad met elkaar!


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - SDO (competitie) Zondag 24 september 14:00 uur
De Meer - SO Soest Zondag 1 oktober 14:00 uur
SO Soest - Antibarbari Zondag 8 oktober 14:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 30 oktober 20:00 uur  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Yourlease [kopie]
Kostencheck [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Optimum [kopie]
Wonnink [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Bikedeals [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Smorenburg [kopie]
BIN System [kopie]
WeFulfil [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
ING [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
KOK [kopie]
Hoogt [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Brouwer [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Boedelz [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Bres [kopie]
Heineken [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Votrans [kopie]
De Jong [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Actiforce [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Reijerse [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Stalenhoef [kopie]
MidCoat [kopie]
Hengel [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Overhees [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Dam [kopie]
Dijkstra [kopie]
Lijf & Visie [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88