SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

SO Soest - Olympia'25 (start competitie) - Zaterdag 19 september 15:00 uur

Spakenburg JO8 - SO Soest JO8-3

Maandag 21 maart 2022

75 minuten later dan normaal mochten wij aantreden in het mooie vissersdorp. Ondanks dat deze andere aanvangstijd duidelijk was doorgegeven aan de kinderen, waren de meeste kinderen op de normale tijd wakker. De een gebruikte deze tijd om meer koolhydraten te stapelen, andere gingen hun zinnen even verzetten door met Lego te spelen en er was er zelfs één die meditatie-oefeningen ging doen om de spanningen van de aanstaande wedstrijd onder controle te krijgen. 

Want ondanks dat wij ook de voor hun bekende kleur tenues dragen, kan je er tegenwoordig niet zo maar van uit gaan dat de HKS (Harde Kern Spakenburg) de spelers in het blauw met rust laat. Wij besloten daarom ook maar niet met de spelersbus te gaan, maar ons te verspreiden in eigen auto’s. Jace besloot zelfs het zekere voor het onzekere te nemen en de achteringang van het sportpark op te zoeken. 

Eenmaal aangekomen op de Blauwe Westmaat, maakte onze leider de psychologische sterke zet, door een andere kleedkamer te gebruiken dan was voorgeschreven. Hiermee probeerden wij te ontkomen aan de kleine standaard pesterijtjes, zoals het uitzetten van de verwarming en het opschroeven van de temperatuur van het douchewater tot gevaarlijke hoogtes. 

Alle voorzorgsmaatregelen hadden hun effect; zelfs de ijskoude wind, die de Spakenburgers vaak voor tegenstanders aanzetten, was gaan liggen en de zon verwarmde het publiek. Niet alleen de zon, maar ook de wedstrijd was vanaf minuut één hartverwarmend. De zeer goede en technisch vaardige tegenstander, met hun vriendelijke begeleidende staf, liet direct zien dat wij geen gemakkelijke ochtend zouden krijgen. Toch was het Milan, die de eerste goal maakte. Al zijn extra trainingsarbeid werd daarmee direct duidelijk. De eerste helft bleef Soest de bovenliggende partij. Meermaals werden wij op de been gehouden door een zeer geconcentreerde keeper Morris, waarbij hij wederom uitmuntend geholpen werd door de nimmer opgevende verdediger Huub. Ook de dappere en energieke inzet van onze blonde mascotte bracht Spakenburg meermaals in verwarring en zorgde er voor dat wij met een goed gevoel de koffiekan, gevuld met limonade, opzochten. 

De tweede helft zagen wij dat Spakenburg het tempo iets kon opschroeven. Wij werden fors onder druk gezet. Ons blauwe kanon Maarten werd strak aan banden gelegd, terwijl het Spakenburgse kanon meermaals, met succes, in stelling werf gebracht. Ook de afleidingstechnieken van Jesse hadden niet het gewenste effect. Gelukkig stak Jace in de vorm van zijn leven; voor, achter, links, rechts, overal was hij vandaag te vinden en gaf dapper weerstand, waardoor Milan toch nog wat aan zijn doelpuntentotaal kon werken. 

Na de wedstrijd werden de penalty’s voor het merendeel ook zeer beheerst binnen geschoten en Morris had ook tijdens deze penalty serie nog zijn concentratie te pakken en beloonde zichzelf met het pakken van meerdere Spakenburgse inzetten. 

Ondanks de afwezigheid van Mbappé, die een trainingskamp had met een andere (waarschijnlijk beter betalende) werkgever, hebben de kanjers van JO-8 wederom een leuke wedstrijd gespeeld. Stuk voor stuk hebben de spelertjes zich verbeterd en het plezier spat er nog van af! 

Op naar de volgende! 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

De Meteoor 1 - SO Soest 1 (beker) Zondag 30 augustus 14:00
SO Soest - DTA Fortius (beker) Zaterdag 5 september 15:00 uur
Zwaluen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
SO Soest - Olympia'25 (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Heineken
MidCoat
JeeGee Vastgoed
Smurfit Kappa
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Intersport van Dam
Lex Verkley Banketbakkerij
Bike totaal
Bres advocaten
HD security
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Handel schothorst
Boshuizen Hoveniers
Reto
bouwbedrijf van den hengel
Mega Tegels
Veleka Logistics
Personal Fitness
Krijkamp Den Oude
Reijerse
Bowling Overhees
Soester Duinen Restaurant
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
FR Schilderwerken
Hagen VakantieXperts
De Staelenhoef
Van Ellen Slaapspecialist
Lijf en visie
ING
Hekwerk Soest
De Jong accountants
Orthodontie Eemland
De eetvilla
RZ techniek
Auto smeeing
Smorenburg
Yourlease
Buijs Regiomakelaars
Biofutura
BIN System
Zwart Mul
PA van den Dijssel
Jager Bokdam De Visser
Mekenkamp Bouwbedrijf
Dijkstra
Brouwer systeemplafonds
Hoogt
Boedelz
hopman zeevis spakenburg
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
WeFulfil
Van de Ven for Office & More
Topkids

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88