SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

M'eat Tapas & Steak

Woensdag 06 april 2022

Een culinaire smaakbelevenis met mediterrane tinten

Uw verslaggever gaat best vaak in Soest uit eten en ik meen te mogen stellen dat het niveau van de restaurants en eethuizen over het algemeen zeer behoorlijk te noemen is en het niet noodzakelijk is om je heil elders te zoeken. M’eat Tapas & Steak, dat was de opdracht voor deze Vendelierspagina. Voor mij was het nieuw en ik was dan ook erg nieuwsgierig, mede omdat collega Peter er vorig jaar zo’n goede recensie over had geschreven. Ik ben wat meer gaan navragen en al snel werd mij duidelijk dat de mensen die ik sprak ook enthousiast waren.

Ik besloot om met mijn echtgenote, nog voor ik een gesprek had gearrangeerd met eigenaar Mustafa Sahingöz, de proef op de som te nemen en naar de Steenhoffstraat 59 te gaan. Nagenoeg alle plaatsen waren bezet, dat toont aan dat veel Soesters het hier prettig vinden.

M’eat Tapas & Steak is sfeervol en mediterraan met gezellige verlichting en plaats voor zeventig mensen. Onze binnenkomer was knapperig stokbrood met pesto en kruidenboter en als (prima) wijn koze wij voor de mooie Rioja. De menukaart toont een rijke schakering aan tapas, vlees, vis en vega verdeeld over tussen-  hoofdgerechten en desserts. Genoten van de tapas, gamba’s gemarineerd in peterselie en knoflook, gepaneerde mosselen, sashimi van zalm en lemon fish. Als hoofdgerecht gingen wij voor de gegrilde zalm en de in de roomboter gebakken ossenhaasmedaillons, heerlijk op temperatuur met knapperige frieten en een frisse salade. Tot slot een kersentaartje bij een espresso. Wij hebben genoten.

Een week later maak ik kennis met Mustafa Sahingöz, een gedreven moderne ondernemer net als zijn broer Menduh. Laatstgenoemde investeerde mede met zijn broer in het restaurant en leidt de BMM groep, een onderneming gespecialiseerd in Vastgoed en Beheer. Daarnaast is Menduh betrokken bij meerdere horecagelegenheden in Nederland. Mustafa vertelt over het vier jaar geleden gestarte M’eat Tapas & Steak.

Mustafa: ,,Ook voor ons was de coronaperiode lastig, zeker omdat we toen nog maar betrekkelijk kort waren geopend. Voor mij was belangrijk dat we het personeel konden behouden en dit hebben we met name gerealiseerd door met afhaal- en bezorgservice te starten. Dat was een succes en hier zijn we mee doorgegaan. Onze prioriteit is echter het restaurant.
Doelstelling bij de start was om een restaurant te zijn dat zich zou onderscheiden door een hoge kwaliteit van de gerechten, een ruime keuze in vlees-, vis- en vega-gerechten, in een gezellige sfeervolle omgeving en dat alles tegen een zeer redelijke prijzen. Ik durf te stellen dat we hierin geslaagd zijn, getuige het hoog aantal vaste gasten. Een beloning van de inspanningen van het gehele team, dat elke dag weer met veel inzet aan het werk gaat.”

Na vorige week vrijdag zijn er weer vaste gasten toegevoegd aan het forse aantal, namelijk mijn echtgenote en ik en wij gaan hier vast meer komen. Tip: reserveer tijdig!


M’eat Tapas & Steak
Steenhoffstraat 59
3764BJ Soest
tel: 035 – 60 328 48
e-mail:
info@meattapas.nl

Tekst: Aat Visser


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eerste training selectie senioren Donderdag 6 augustus
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Scholten Jasmijn bloemen & planten
Personal Fitness
Smorenburg
Biofutura
Lijf en visie
De eetvilla
HD security
De Staelenhoef
Yourlease
Smurfit Kappa
Lex Verkley Banketbakkerij
Zwart Mul
JeeGee Vastgoed
Heineken
Mega Tegels
WeFulfil
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bike totaal
Mekenkamp Bouwbedrijf
MidCoat
Auto smeeing
Dijkstra
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Hoogt
bouwbedrijf van den hengel
Bowling Overhees
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
RZ techniek
Boedelz
Hekwerk Soest
BIN System
Reto
Reijerse
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Van de Ven for Office & More
Topkids
Hagen VakantieXperts
Boshuizen Hoveniers
Bres advocaten
Intersport van Dam
Veleka Logistics
PA van den Dijssel
Buijs Regiomakelaars
Van Ellen Slaapspecialist
Handel schothorst
hopman zeevis spakenburg
FR Schilderwerken
Soester Duinen Restaurant
Orthodontie Eemland
Brouwer systeemplafonds
ING
Jager Bokdam De Visser

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88