SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Soest wint ruim van Fortius

Soest wint ruim van Fortius

O23-1 wint van Jonathan

O23-1 wint van Jonathan

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

M'eat Tapas & Steak

Woensdag 06 april 2022

Een culinaire smaakbelevenis met mediterrane tinten

Uw verslaggever gaat best vaak in Soest uit eten en ik meen te mogen stellen dat het niveau van de restaurants en eethuizen over het algemeen zeer behoorlijk te noemen is en het niet noodzakelijk is om je heil elders te zoeken. M’eat Tapas & Steak, dat was de opdracht voor deze Vendelierspagina. Voor mij was het nieuw en ik was dan ook erg nieuwsgierig, mede omdat collega Peter er vorig jaar zo’n goede recensie over had geschreven. Ik ben wat meer gaan navragen en al snel werd mij duidelijk dat de mensen die ik sprak ook enthousiast waren.

Ik besloot om met mijn echtgenote, nog voor ik een gesprek had gearrangeerd met eigenaar Mustafa Sahingöz, de proef op de som te nemen en naar de Steenhoffstraat 59 te gaan. Nagenoeg alle plaatsen waren bezet, dat toont aan dat veel Soesters het hier prettig vinden.

M’eat Tapas & Steak is sfeervol en mediterraan met gezellige verlichting en plaats voor zeventig mensen. Onze binnenkomer was knapperig stokbrood met pesto en kruidenboter en als (prima) wijn koze wij voor de mooie Rioja. De menukaart toont een rijke schakering aan tapas, vlees, vis en vega verdeeld over tussen-  hoofdgerechten en desserts. Genoten van de tapas, gamba’s gemarineerd in peterselie en knoflook, gepaneerde mosselen, sashimi van zalm en lemon fish. Als hoofdgerecht gingen wij voor de gegrilde zalm en de in de roomboter gebakken ossenhaasmedaillons, heerlijk op temperatuur met knapperige frieten en een frisse salade. Tot slot een kersentaartje bij een espresso. Wij hebben genoten.

Een week later maak ik kennis met Mustafa Sahingöz, een gedreven moderne ondernemer net als zijn broer Menduh. Laatstgenoemde investeerde mede met zijn broer in het restaurant en leidt de BMM groep, een onderneming gespecialiseerd in Vastgoed en Beheer. Daarnaast is Menduh betrokken bij meerdere horecagelegenheden in Nederland. Mustafa vertelt over het vier jaar geleden gestarte M’eat Tapas & Steak.

Mustafa: ,,Ook voor ons was de coronaperiode lastig, zeker omdat we toen nog maar betrekkelijk kort waren geopend. Voor mij was belangrijk dat we het personeel konden behouden en dit hebben we met name gerealiseerd door met afhaal- en bezorgservice te starten. Dat was een succes en hier zijn we mee doorgegaan. Onze prioriteit is echter het restaurant.
Doelstelling bij de start was om een restaurant te zijn dat zich zou onderscheiden door een hoge kwaliteit van de gerechten, een ruime keuze in vlees-, vis- en vega-gerechten, in een gezellige sfeervolle omgeving en dat alles tegen een zeer redelijke prijzen. Ik durf te stellen dat we hierin geslaagd zijn, getuige het hoog aantal vaste gasten. Een beloning van de inspanningen van het gehele team, dat elke dag weer met veel inzet aan het werk gaat.”

Na vorige week vrijdag zijn er weer vaste gasten toegevoegd aan het forse aantal, namelijk mijn echtgenote en ik en wij gaan hier vast meer komen. Tip: reserveer tijdig!


M’eat Tapas & Steak
Steenhoffstraat 59
3764BJ Soest
tel: 035 – 60 328 48
e-mail:
info@meattapas.nl

Tekst: Aat Visser


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Zwaluwen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
Olympia'25 - SO Soest (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

JeeGee Vastgoed
De bedrijfsfiscalist
Smorenburg
BIN System
Dijkstra
WeFulfil
Mekenkamp Bouwbedrijf
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Jager Bokdam De Visser
Biofutura
Bres advocaten
Handel schothorst
Reijerse
Van Ellen Slaapspecialist
Smaak keukens
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Orthodontie Eemland
FR Schilderwerken
Mega Tegels
PA van den Dijssel
Zwart Mul
Smurfit Kappa
Bike totaal
De Staelenhoef
Lijf en visie
Zoes!
Hopman zeevis spakenburg
Robey
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Reto
HD security
Voetbalshop
Topkids
Boshuizen Hoveniers
Personal Fitness
Brouwer systeemplafonds
RZ techniek
De Jong accountants
Yourlease
Veleka Logistics
Eemland diervoerders
Auto smeeing
Hagen VakantieXperts
De eetvilla
Bouwbedrijf van den hengel
ING
Postma party verhuur
Proef Soest
Krijkamp Den Oude
Bowling Overhees
Heineken
Soester Duinen Restaurant

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88