SO Soest
SO Soest
Daan Brouwer naar FC Utrecht

Daan Brouwer naar FC Utrecht

O23 verliest bij Hooglanderveen

O23 verliest bij Hooglanderveen

Blauw
Succesvolle jubileumkaartavond

Succesvolle jubileumkaartavond

Blauw2
Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

 

Fraaie overwinning op Olympia'25

Fraaie overwinning op Olympia'25

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Projectleider Ian Verwoerd: ‘Bij Van den Hengel doen wij project met elkaar’

Maandag 25 april 2022

Bouwbedrijf gaat herbouw d’Oude Enghe realiseren

Ian Verwoerd (43) startte drie jaar geleden als projectleider bij Bouwbedrijf Van den Hengel. ,,Ik werk ‘pas’ drie jaar bij het bedrijf, maar voor mij voelt het al veel langer”, trapt Ian ons gesprek af. Dat gevoel, alsof hij al een veel langere periode bij het 58-jarige bouwbedrijf werkt, is overigens een positieve gedachtegang. ,,Ik voel mij hier thuis en ik had al een aantal keer stage gelopen bij Van den hengel. Toen ik drie jaar geleden gevraagd werd waren we er bij het eerste kopje koffie al uit.”

Ian heeft HBO Bouwkunde en deed zijn ervaring onder meer op bij een klein Amersfoort bouwbedrijf. ,,Van den Hengel bood meer uitdaging. Het is een mooi bedrijf met veel aansprekende projecten. Bij een project zijn we als een voetbalteam, waar ik de aanvoerder van ben. Zonder de jongens op de bouw zou ik nooit een project kunnen leiden.”

Projectleider is volgens Ian een diverse functie. ,,Ik zit aan tafel bij de eerste gesprekken met de opdrachtgever, dat is nog voor de calculatiefase, zo zorgen we ervoor dat in de opstart zoveel mogelijk informatie verzameld wordt.”

Ian begeleidt diverse projecten, van klein tot groot. ,,Wij noemen een project overigens nooit klein. Wat voor een bouwbedrijf een kleine opdracht kan zijn, dat is voor de opdrachtgever vaak een gigantische klus. Een flinke verbouwing van een huis is gewoon een grote klus, zo benadert ons bedrijf zo’n opdracht. Ik heb de leiding over meerdere projecten tegelijk. Momenteel zijn dat er minimaal vijftien op jaarbasis met allerlei woningbouwverenigingszaken tussendoor. Wij doen de service voor Newomij.”

d’Oude Enghe
Ian nodigt ons uit om een stukje verderop in het dorp te gaan kijken naar een project dat hij mag begeleiden. We zetten koers naar de hoek van de Molenstraat en de Middelwijkstraat waar ooit Café d’Oude Enghe zoveel plezier bood aan generaties Soesters en waar nu een braakliggend terrein is afgesloten met hekken. ,,Het verhaal is bekend”, vertelt Ian. ,,Door een grote brand kon het pand als verloren worden beschouwd. We gaan d’Oude Enghe helemaal herbouwen. Het is mooi dat wij als Soester bedrijf dit mogen doen. We gaan er een prachtig pand neerzetten, in de stijl van de voormalige d’Oude Enghe maar gebouwd conform de eisen van deze tijd. Voor mij heeft het wel symbolische waarde; eigenaar Vincent van der Wardt was ooit mijn voetbaltrainer en coach toen ik in de D-1 van SO Soest voetbalde.”

SO Soest, de club die als een rode (of is het blauwe) draad door het leven van Ian loopt. Hij voetbalde onder meer met Bas Dreef, de aanstaande hoofdtrainer van SO Soest. ,,Bas was onze wekelijkse uitblinker”, herinnert Ian zich. ,,Mooie tijden beleefd bij de club. Ik ben nu bestuurslid accommodatie. Met mijn bouwkundige achtergrond kan ik van waarde zijn. Ik heb Kees van Hengstum naast mij staan om snel te kunnen schakelen bij allerlei facilitaire zaken.”

Ian voorziet een goede toekomst voor Bouwbedrijf Van den Hengel en zijn aandeel in het bedrijf. ,,Ik hoop hier oud te worden en nog veel mooie projecten mee te maken.”

https://vdhengel.nl/

Tekst en foto: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

TOV - SO Soest Zaterdag 25 april 15:00 uur
40ste Voetbalkamp Van 28 april t/m 1 mei
SO Soest - Hooglanderveen Zaterdag 2 mei 15:00 uur
Multi Sportevent - Jubileumevent Donderdag 7 mei
Receptie met aansluitend feestavond Vrijdag 8 mei Vanaf 17:00 uur
Brunch van de Eeuw Zaterdag 9 mei Vanaf 11:00 uur
Eeuwfeest in de tent Zaterdag 9 mei
Ouder/kind-toernooi Zaterdag 9 mei
Fietstocht Jubileumevent Zondag 10 mei
Achterveld - SO Soest Zaterdag 16 mei 14:30 uur
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 15:00 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Mekenkamp Bouwbedrijf
ING
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Smurfit Kappa
Handel schothorst
WeFulfil
bouwbedrijf van den hengel
Van Ellen Slaapspecialist
RZ techniek
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Boedelz
Soester Duinen Restaurant
Hoogt
De Jong accountants
Reijerse
Lijf en visie
Bike totaal
MidCoat
Smorenburg
Boshuizen Hoveniers
De eetvilla
Zwart Mul
Krijkamp Den Oude
Bowling Overhees
Veleka Logistics
JeeGee Vastgoed
Heineken
Auto smeeing
BIN System
Buijs Regiomakelaars
Van de Ven for Office & More
Dijkstra
Orthodontie Eemland
Bres advocaten
hopman zeevis spakenburg
Mega Tegels
Hekwerk Soest
Biofutura
Yourlease
Intersport van Dam
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Personal Fitness
De Staelenhoef
Lex Verkley Banketbakkerij
FR Schilderwerken
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Jager Bokdam De Visser
PA van den Dijssel
Topkids
Hagen VakantieXperts
Brouwer systeemplafonds
Reto
HD security

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88