SO Soest
SO Soest
Winter

Winter

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Bres Advocaten

Maandag 25 april 2022

‘Wij zijn advocaten met jarenlange ervaring’

Voor onze trouwe vendelier Bres Advocaten spraken we dit jaar met René Boekhoff, één van de bekende advocaten van het kantoor, dat ooit is ontstaan uit het samen gaan van de kantoren Boekhoff Vermin Advocaten destijds gevestigd in Amersfoort, Schoonderbeek, Emmen & Vetkamp en Van Loon & van der Wolf, beide kantoren gevestigd te Soest en uiteindelijk samen gegaan onder de naam Bres Advocaten

Het kantoor
Door het samengaan van de drie bovengenoemde kantoren is er een bundeling van krachten ontstaan op het gebied van het ondernemingsrecht, arbeidsrecht, onroerend goedrecht en familie- en erfrecht.

Specialisme
René: ,,Een korte terugblik. Eigenlijk ben ik vanaf het begin van mijn carrière actief geweest in de volkshuisvesting onder andere als juridisch adviseur bij het NCIV, koepel voor woningcorporaties (voorloper van Atrivé en Aedes). Midden jaren negentig ben ik me na een stageperiode van twee jaar gaan vestigen als advocaat  met als specialisatie onroerend goed recht. Momenteel richt ik mij vooral op de juridische advisering en (proces)begeleiding van woningcorporaties en bedrijven, vooral op het gebied van het huurrecht (woonruimte en bedrijfsruimte), burenrecht en het algemeen verbintenissenrecht.
Wat mij interesseert is hoe wordt omgegaan met ondernemers die in de coronatijd geconfronteerd werden met sterk teruglopende bezoekersaantallen (als gevolg van de overheidsmaatregelen), dalende omzetten en daardoor niet aan hun huurverplichtingen konden en kunnen voldoen. Inmiddels heeft de Hoge Raad in deze kwestie een belangrijke uitspraak gedaan die er op neerkomt dat de pijn tussen huurders en verhuurder moet worden gedeeld; huurders van bedrijfsruimten hebben in beginsel recht op huurkorting.”

Een zeer ervaren en kundig team
,,Wij hebben binnen dit kantoor een kundig en ervaren team van acht advocaten:
Kees Schoonderbeek – arbeidsrecht, ondernemingsrecht en personen en familierecht.
André Emmen – fiscale en administratieve zaken, ondernemingsrecht en erfrecht.
Jan Erik van der Wolf – arbeidsrecht, ondernemings- en contractenrecht.
Johanna Six van der Werf – personen- en familierecht
René Boekhoff – onroerend goedrecht.
Maudy Vermin – onroerend goedrecht.
Isabelle van Schip – personen- en familierecht.
Gabriëlle Steenbakkers – bestuursrecht en Sociaal-verzekeringsrecht.

Uiteraard kunnen wij niet zonder onze uitstekende administratief medewerkers en assistenten.
Wij zijn niet alleen een kantoor met een vast relatiebestand maar verwelkomen ook graag nieuwe relaties omdat wij een laagdrempelig kantoor zijn waar de deur voor iedereen open staat, of het nu gaat om particulieren of ondernemers voor wie we graag ontstane problemen oplossen.”

Maatschappelijk betrokken
,,Bres Advocaten voelt zich zeer betrokken bij Soest en omgeving en daarom sponsoren wij jaarlijks een aantal maatschappelijke, sportieve en culturele initiatieven. Wij vinden het belangrijk om te weten wat zich in Soest allemaal afspeelt, zodat we direct kunnen meepraten over actuele zaken.
Zijn er zaken waarvan u vindt dat juridische bijstand van belang is aarzelt u dan niet en neem contact met ons op. Dat kan telefonisch via 035-6015907 of raadpleegt u de website: www.bresadvocaten.nl. Het kantoor is ook via de e-mail bereikbaar via info@bresadvocaten.nl.”

Tekst: Aat Visser
Foto: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 31 januari 14:30 uur
Klaverjastoernooi met alle Soester Clubs - jubileumactiviteit Vrijdag 6 februari
SO Soest - Hoevelaken Zaterdag 7 februari 15:00 uur
Parkhout - SO Soest (oefen) Donderdag 12 februari 20:00 uur
SO Soest - Quick (oefen) Zaterdag 21 februari 15:00 uur
Hees - SO Soest Zaterdag 28 februari 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

bouwbedrijf van den hengel
Hekwerk Soest
Bike totaal
De Staelenhoef
Reto
Hoogt
Bres advocaten
Biofutura
Soester Duinen Restaurant
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Dijkstra
Intersport van Dam
Yourlease
Brouwer systeemplafonds
Orthodontie Eemland
De Jong accountants
JeeGee Vastgoed
RZ techniek
Smurfit Kappa
Boshuizen Hoveniers
Veleka Logistics
MidCoat
Hagen VakantieXperts
Handel schothorst
Krijkamp Den Oude
Zwart Mul
Jager Bokdam De Visser
Boedelz
Buijs Regiomakelaars
Lijf en visie
Bowling Overhees
FR Schilderwerken
Personal Fitness
WeFulfil
HD security
Mega Tegels
Smorenburg
Topkids
Mekenkamp Bouwbedrijf
BIN System
hopman zeevis spakenburg
Van de Ven for Office & More
PA van den Dijssel
Van Ellen Slaapspecialist
De eetvilla
Reijerse
ING
Lex Verkley Banketbakkerij
Heineken
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Auto smeeing

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88