SO Soest
SO Soest
SO Soest
Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com


Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 24 oktober 14:30 uur  
SO Soest - SDO Zaterdag 31 oktober 15:00 uur
Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De eetvilla
Bres advocaten
Dijkstra
Handel schothorst
Smurfit Kappa
HD security
De Staelenhoef
Orthodontie Eemland
De bedrijfsfiscalist
Soester Duinen Restaurant
Lijf en visie
Robey
BIN System
PA van den Dijssel
Smaak keukens
De Jong accountants
Eemland diervoerders
Smorenburg
RZ techniek
Veleka Logistics
Zoes!
Reijerse
Reto
Van Ellen Slaapspecialist
Hagen VakantieXperts
FR Schilderwerken
Auto smeeing
Mekenkamp Bouwbedrijf
WeFulfil
Boshuizen Hoveniers
Mega Tegels
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Hopman zeevis spakenburg
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Postma party verhuur
Voetbalshop
Brouwer systeemplafonds
Proef Soest
Jager Bokdam De Visser
Biofutura
Krijkamp Den Oude
Bike totaal
Bouwbedrijf van den hengel
ING
Yourlease
Heineken
Zwart Mul
Bowling Overhees
Topkids
JeeGee Vastgoed
Personal Fitness
Wonnink voor binnen en buiten zonwering

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88