SO Soest
SO Soest
Abcoude betekent derde opeenvolgende winst voor SO Soest

Abcoude betekent derde opeenvolgende winst voor SO Soest

Afscheid van Hessel na 25 jaar SO Soest

Afscheid van Hessel na 25 jaar SO Soest

SO Soest 2 kampioen !

SO Soest 2 kampioen !

250 keer SO Soest 1 voor Rayendall

250 keer SO Soest 1 voor Rayendall

Rob Kaats erelid van SO Soest

Maandag 01 oktober 2018

Maandagavond werd Rob Kaats door de Algemene Ledenvergadering uitgeroepen tot erelid van SO Soest. Met de benoeming van Rob tot erelid is direct een "ere-tweeling" bij SO Soest. Broer René heeft namelijk al een paar seizoenen deze eretitel.

Rob: van harte gefeliciteerd met deze terechte onderscheiding!

Hieronder volgt de speech van voorzitter Ries de Jong:

Op 1 augustus 1974 gebeurde er, achteraf gezien, iets bijzonders voor onze vereniging. Op die datum meldden René en Rob Kaats zich als lid van SO Soest. In ons jubileumboek kunnen we lezen dat dit voor de tweeling een logische keuze was. De jongens zaten op de katholieke Theresiaschool in Soestdijk en veel klasgenoten kozen eveneens voor SO Soest; de club met katholieke roots. Bovendien voetbalden de oudere broers Hans en Benny ook bij onze vereniging.

In het boek is verder te lezen dat voetbal centraal stond bij Rob en René. Zelfs de zomervakanties werden erop aangepast.  Natuurlijk doorliepen de broers alle jeugdselectie-elftallen en kwamen de mannen in aanmerking voor de seniorenselectie. Rob behaalde op 18-jarige leeftijd het eerste elftal.

Samen met broer René speelde Rob daarna jarenlang in het tweede elftal. Daar was hij niet alleen een goede voetballer, maar zorgde hij ook voor het bewaken van de clubcultuur.

Vanaf het moment dat Rob Kaats lid werd van SO Soest zette hij zich in voor de vereniging.. Hij was scheidsrechter en in de beginjaren negentig zat hij in het jeugdbestuur. Hij is een aantal seizoenen lijnentrekker geweest. Na zijn selectieperiode richtte hij met een aantal vrienden het roemruchte vierde elftal op, vanaf dit seizoen het vijfde team. Daar is al 23 jaar aanvoerder en regelaar van. De jeugd trainde hij ook, onder meer de A-1 in 1998. Tussen de bedrijven door trouwde hij met Irene van der Lugt en daarmee fuseerde twee SO Soest-families met elkaar.  De afgelopen zes seizoenen was hij trainer en coach van het jeugdteam waar zijn zoon Tristan in zat. In 2013 werd Rob Kaats dan ook nog eens penningmeester van SO Soest. Een strenge penningmeester kunnen we wel zeggen. Mede door zijn beleid kan SO Soest zwarte cijfers overleggen en is de financiële situatie van onze vereniging kerngezond te noemen.

Rob was wellicht nog jarenlang penningmeester gebleven als zijn carrière hem niet naar de hoofdstad had gedreven. Het is hem gegund, die stap in zijn loopbaan. Nu hij afscheid neemt van het bestuur kijken wij terug op 44 jaar SO Soest. Voor al zijn verdiensten voor onze club willen wij de ledenvergadering voorstellen om Rob Kaats te benoemen tot ERELID van SO Soest.

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nacompetitie Kolping Boys - SO Soest 2 juni  
Your Lease U12 Talent Tournament Zaterdag 1 en zondag 2 juni
Avondvierdaagse start SO Soest 3, 4 en 5 juni
Stramme Kuiten toernooi. Vrijdag 7 juni
Sportivun Cup (jeugdtoernooi) Zaterdag 8 juni
Bas Bakker toernooi  Zondag 9 juni
Uitje Klup van 100 Zondag 30 juni

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Hengel [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
De Jong [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Van Doorn [kopie]
Mega Tegels [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
MidCoat [kopie]
Proef Soest [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Voortjes [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Bres [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Hoogt [kopie]
KOK [kopie]
Optimum [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Overhees [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Wonnink [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Dijkstra [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Yourlease [kopie]
Van Hal [kopie]
Dam [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Smorenburg [kopie]
Actiforce [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
ING [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Brouwer [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Kostencheck [kopie]
Heineken [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88