SO Soest
SO Soest
Speerpunten hoe staat het ermee?

Speerpunten hoe staat het ermee? 
Lees meer

Winst bij DWS

Winst bij DWS

Word gastgezin tijdens Internationaal Toernooi!

Word gastgezin tijdens Internationaal Toernooi!
Lees Meer

Ledverlichting bij SO Soest

Ledverlichting bij SO Soest

Rob Kaats erelid van SO Soest

Maandag 01 oktober 2018

Maandagavond werd Rob Kaats door de Algemene Ledenvergadering uitgeroepen tot erelid van SO Soest. Met de benoeming van Rob tot erelid is direct een "ere-tweeling" bij SO Soest. Broer René heeft namelijk al een paar seizoenen deze eretitel.

Rob: van harte gefeliciteerd met deze terechte onderscheiding!

Hieronder volgt de speech van voorzitter Ries de Jong:

Op 1 augustus 1974 gebeurde er, achteraf gezien, iets bijzonders voor onze vereniging. Op die datum meldden René en Rob Kaats zich als lid van SO Soest. In ons jubileumboek kunnen we lezen dat dit voor de tweeling een logische keuze was. De jongens zaten op de katholieke Theresiaschool in Soestdijk en veel klasgenoten kozen eveneens voor SO Soest; de club met katholieke roots. Bovendien voetbalden de oudere broers Hans en Benny ook bij onze vereniging.

In het boek is verder te lezen dat voetbal centraal stond bij Rob en René. Zelfs de zomervakanties werden erop aangepast.  Natuurlijk doorliepen de broers alle jeugdselectie-elftallen en kwamen de mannen in aanmerking voor de seniorenselectie. Rob behaalde op 18-jarige leeftijd het eerste elftal.

Samen met broer René speelde Rob daarna jarenlang in het tweede elftal. Daar was hij niet alleen een goede voetballer, maar zorgde hij ook voor het bewaken van de clubcultuur.

Vanaf het moment dat Rob Kaats lid werd van SO Soest zette hij zich in voor de vereniging.. Hij was scheidsrechter en in de beginjaren negentig zat hij in het jeugdbestuur. Hij is een aantal seizoenen lijnentrekker geweest. Na zijn selectieperiode richtte hij met een aantal vrienden het roemruchte vierde elftal op, vanaf dit seizoen het vijfde team. Daar is al 23 jaar aanvoerder en regelaar van. De jeugd trainde hij ook, onder meer de A-1 in 1998. Tussen de bedrijven door trouwde hij met Irene van der Lugt en daarmee fuseerde twee SO Soest-families met elkaar.  De afgelopen zes seizoenen was hij trainer en coach van het jeugdteam waar zijn zoon Tristan in zat. In 2013 werd Rob Kaats dan ook nog eens penningmeester van SO Soest. Een strenge penningmeester kunnen we wel zeggen. Mede door zijn beleid kan SO Soest zwarte cijfers overleggen en is de financiële situatie van onze vereniging kerngezond te noemen.

Rob was wellicht nog jarenlang penningmeester gebleven als zijn carrière hem niet naar de hoofdstad had gedreven. Het is hem gegund, die stap in zijn loopbaan. Nu hij afscheid neemt van het bestuur kijken wij terug op 44 jaar SO Soest. Voor al zijn verdiensten voor onze club willen wij de ledenvergadering voorstellen om Rob Kaats te benoemen tot ERELID van SO Soest.

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Nieuw Utrecht 17 februari 14:00 uur
SCH'44 - SO Soest 24 februari 14:00 uur
Vrienden- en vriendinnendag woensdag 27 februari
Weesp - SO Soest 10 maart 14:00 uur
Open SO Soest ING Major Golf Tournament Maandag 25 maart
Hollandse Avond Vrijdag 29 maart: Met zanger Gerben Tijssen
Voute Manner Bingo / Holland4ALS Vrijdag 12 april
Voetbalkamp Maandag 29 april - donderdag 2 mei  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Keistad Advocaten [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Hoogt [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Bres [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Heineken [kopie]
Actiforce [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Van Doorn [kopie]
ING [kopie]
Wonnink [kopie]
Smorenburg [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Voortjes [kopie]
Stalenhoef [kopie]
De Jong [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Van Hal [kopie]
Overhees [kopie]
Dam [kopie]
Hengel [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Proef Soest [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Brouwer [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
KOK [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Dijkstra [kopie]
Optimum [kopie]
Yourlease [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Kostencheck [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
MidCoat [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88