SO Soest
SO Soest
Iedereen is welkom bij SO Soest

Iedereen is welkom bij SO Soest

Walking Football...jong geleerd, oud gedaan

Walking Football...jong geleerd, oud gedaan

Miquel van Ginkel en Zakharia Lamhamdi versterken selectie

Miquel van Ginkel en Zakharia Lamhamdi versterken selectie

Verbouwing van start

Verbouwing van start

FR Schilderwerken gestart in clubhuis

Maandag 26 april 2021

Frans van den Berg en Roeland van Noort van FR Schilderwerken (ook bekend als vendelier van SO Soest) zijn maandagmorgen gestart met hun schildersklus voor 'het nieuwe jasje' van ons clubhuis. Frans van den Berg vertelt over de manier van werken van FR Schilderwerken,,Elk project is voor ons een uitdaging waarin wij vakmanschap, professionaliteit en service combineren. Wij willen alleen het allerbeste resultaat voor onze klant realiseren. Een klus voor SO Soest is ons uit het hart gegrepen. Ik heb zelf heel wat bijzonder leuke uren mogen beleven bij deze prachtige club. Het is mooi dat wij nu bij kunnen dragen aan de metamorfose van het clubhuis. Het wordt prachtig.”

Frans en Roeland zijn maandag begonnen met de voorbereidingen voor het grote werk en dat is: de grote oppervlakten van een nieuwe kleur voorzien. De komende week zal in het teken staan van de kleurveranderingen bij SO Soest. Overigens zijn Frans en Roeland geen onbekenden als het gaat om schilderwerk bij SO Soest. Twee jaar geleden hebben de twee vaklieden de kleedruimtes in ons clubhuis van een verse verflaag voorzien. De kwaliteit van het geleverde werk was zo goed dat de keuze voor FR Schilderwerken een vanzelfsprekendheid was. 

Bijpraten
Terwijl Frans en Roeland aan het werk waren praatte voorzitter Ries de Jong twee bekende SO Soest-leden bij.
Erelid Cees Verkerk en erevoorzitter Kees Boerkoel, oud-bestuurders en nog altijd erg betrokken bij onze vereniging waren geïnteresseerd in de plannen en gaven gevraagd en ongevraagd enkele waardevolle adviezen. De beide ras-SO Soesters waren enthousiast over de plannen en zagen hoe de stijlvolle lambrisering het clubhuis al een andere sfeer geeft. Tijdens de wandeling rondom het veld konden de twee ereleden aanschouwen dat de kiosk inmiddels een andere kleur heeft gekregen.

SO Soest is volop in ontwikkeling. Na de lockdown gaan we van start in een frisse en nieuwe omgeving. Klaar om het 95-jarig bestaan alsnog te vieren!


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Geen aankondigingen.

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Wonnink [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Bloemendael [kopie]
Bres [kopie]
Dam [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
De Jong [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Heineken [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Hoogt [kopie]
Kostencheck [kopie]
Yourlease [kopie]
Van Hal [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Growfun [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Hengel [kopie]
MidCoat [kopie]
Van Doorn [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
GeldNL [kopie]
Dijkstra [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Smorenburg [kopie]
ING [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Boedelz [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Brouwer [kopie]
KOK [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Optimum [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Actiforce [kopie]
Reijerse [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Overhees [kopie]
Janalleman Studio [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88